cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification onlinecpr certification online

Jak podaje WHO, z powodu palenia papierosów i tzw. biernego palenia rocznie umiera ok. 6 milionów osób na świecie. U palaczy obserwuje się rozwój wielu chorób, które bezsprzecznie są związane z tym nałogiem - nowotwory jamy ustnej, gardła lub krtani, a także nowotwory płuc, trzustki i nerek, choroby układu krążenia, udary, chorobę Leśniowskiego-Crohna czy  Alzheimera, osteoporozę i nowotwory szyjki macicy.

 

Na świecie już od 42 lat, w trzeci czwartek listopada jest obchodzony Światowy Dzień Rzucania Palenia. Akcję zapoczątkował w 1974 r. amerykański dziennikarz Lynn Smith, który zachęcił swoich czytelników, aby na jeden dzień powstrzymali się od palenia papierosów. Apel podziałał i w efekcie prawie 150 tysięcy ludzi przez jedną dobę powstrzymało się od palenia tytoniu. Akcja upowszechniła się na całym świecie, dzięki czemu w Polsce, w ciągu ostatnich kilkunastu lat, ponad 3 miliony Polaków zerwało z nałogiem.

 

Jeśli tym wstępem zostałeś przekonany i chcesz zadbać o swoje zdrowie oraz dłuższe życie to umów się na terapię antynikotynową ONDAMED®. Całkowicie bezboleśnie i bezinwazyjnie, bez chemii i produktów zawierających nikotynę! Często wystarczy jedna wizyta, aby wyzwolić się od trującego nałogu. Podczas zabiegu prowadzone są programy: rewitalizacyjny, detoksykacyjne, związane z neutralizacją głodu nikotynowego oraz polepszeniem wymiany tlenu i oddychania tkankowego. Czas trwania sesji terapeutycznej - ok. 60 min., a koszt to 110 zł. UWAGA!!! W dniach od 14-30 listopada 2016r. dla wszystkich palaczy, chcących zerwać z nałogiem, mamy specjalny rabat w wysokości 20% na terapię antynikotynową w NutriMedica. Zapraszamy po zdrowie ! zakaz palenia